| KKarl a întrebat:

E in sfarsit vacanta! Am plecat cu tata la mare, dar aici e cam frig. Azi se anunta 25 de grade si ploaie. Pana sambata stam aici. Ma gandeam sa ii propun lui tata sa mergem de-a lungul coastei si sa ne plimbam ori sa citim vreo carte.
Am venit ai aseara. Suntem cazati la un prieten de-al lui tata la 20 de km de plaja. Ce am putea sa facem in aceste doua zile?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Vizite la muzee, mers la film, delfinariu etc.

| anonimg a răspuns (pentru mihai69):

Pe lângă ce a spus mihai69, va puteti plimba de la o statiune la alta pe lângă apa. Este poteca batatorita de ani de zile...

| Juper a răspuns:

Sal sa mergeti la pescuit de guvizi! laughing))