| Nuzicnume a întrebat:

E mai prost calitativ all inclusive-ul din Hurghada / sharm el sheikh Fata de cel din Antalya? Ofera alcool?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Întrebare de baraj - atât în Antalia, cât și în Sharm el Sheikh sunt zeci de hoteluri care oferă programe a.i. și evident, toate se laudă că al lor e cel mai ultra, extra, super etc.
Cel mai simplu e să mergi la o agenție și să spui ce anume dorești să primești, iar ei îți vor propune câteva oferte (hoteluri) care îndeplinesc acele cerințe. Apoi n-ai decât să alegi în funcție de următoarele tale criterii (plajă, animație, distanță față de alte atracții etc.)