| Georgy78 a întrebat:

Elevii mai au gratuitate la tren? sau se aplica acelasi lucru ca in cazul studentilor?

8 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu știm ce gândește Câtzu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca au reducere, nu gratuitate pentru ca si eu sunt elev.

| Georgy78 explică (pentru anonim_4396):

Pana acum au avut, pentru ca am beneficiat de aceasta gratuitate, dar nu stiu daca mai e valabil

| Robertandrei4858 a răspuns:

Elevi inca mai au gratuitate la tren, studentii beneficiaza de o reducere de 50 %

| aleee5262 a răspuns:

Nu au gratis, platesc mai putin

| Traiescpepamantromanesc a răspuns:

Nu mai au. Acum plătesc jumătate din suma totală a prețului pe bilet.

| gamingrs a răspuns:

Elevi au reducere nu gratuitate...

| Georgy78 explică (pentru gamingrs):

Revin cu o actualizare la intrebarea postata de mine, dupa ce am fost si am cumparat biletele, poate va fi de folos informatia. da, elevii inca mai au gratuitate la biletele de tren.