| Ирина19 a întrebat:

Este cineva care ii la facultatea de geografie(turism) din Cluj sau care a fost? Vreau o parere despre aceasta facultate.Ma intereseaza ce viitor am cu diploma acestei specializari in mina, unde m-as putea angaja, in ce domeniu, ca ce? Ce medie trebuie sa am ca sa pot intra la aceasta facultate?

Va multumesc!

2 răspunsuri:
| UnConTroLLed_6190 a răspuns:

Ba anonimule nu raspunzi tocilarelor dar ea macar o sa ajunga undeva nu ca tine retardat si boschetar.Sincer Irina nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu raspundem tocilarelor laughing rolling on the floor