| MissBeer a întrebat:

Este cineva din Costinesti sau ma poate ajuta cu urmatoarea problema: exista niste cabanute(vreo 10) din lemn in aceeasi curte, cu tarif de 50-70lei/noapte la vreo 10minute distanta de plaja si vreo 5 minute de gara, dar as avea nevoie de numarul lor pentru a face rezervare, stie cineva numarul?

1 răspuns:
| Katoky a răspuns:

Amplasare

Complexul Amiral va ofera conditii de cazare decente la preturi accesibile.
Este situat in statiunea Costinesti in spatele discotecii Tineretului la aproximativ 100 m departare de plaja.
Dotari

Camerele sunt utilate cu televizor si frigider in camera. Complexul va ofera apa calda non-stop,
dusuri, acces la bucatarie, gratar, loc de luat masa in curte la masute, locuri de parcare.

* Ziua de cazare incepe la ora 12. Camerele vor fi eliberate la ora 12.
* Este interzis accesul in pavilion cu animale.

Pentru a fi siguri de rezervare, se va achita prima zi de cazare intr-un cont specificat de proprietar.

Facilitati cazare: parcare, acces la bucatarie, gratar/barbeque
Facilitati camere: frigider in camera, baie pe hol, camera cu TV

Va asteptam cu drag!

Tarife cazare

Tarifele practicate in acest sezon sunt atractive.
Copii pana la 7 ani au cazare gratis in camera insotitorilor,
iar cei peste 7 ani platesc doar 50% din pretul adulti

Localizare

Costinesti, Str. Aleea BTT
GPS: N 43. 9500000; E 28. 6359900

Persoana de contact: Mircea Marian
Telefon: 0724. 532. 337
Email: pavilionamiral@yahoo.com