| m@ri@ a întrebat:

Este frumos la Nisipurile de Aur Bulgaria?

9 răspunsuri:
| Jane a răspuns:

Eu am fost de doua ori acolo si chiar iti recomand sa mergi, e foarte frumos, plaja e curata, nisipul e fin si nu e plin de cioburi, tigari sau alte prostii. Apa e destul de curata, nu gasesti pungi de plastic plutind prin ea, ca la noi. Servirea este excelenta, oamenii sunt foarte amabili si mancarea e destul de buna, daca nimeresti restaurantul/hotelul bun. Eu am avut all inclusive si mi-a placut tare mult, m-as mai duce. Sper ca te-am ajutat!

| Andreea1997 a răspuns:

Da mishto...mai ales plaja... funda?

| Catalion a răspuns:

Da, foarte frumos.

| xSoaked a răspuns:

Da, chiar e. Dar mai dragut e in Sunny Beach. Iti recomand. E o zona geniala big grin

| foxi a răspuns:

Destul de frumos!

| den_4336 a răspuns:

Da e un vis! Am fost si e foarte frumos! Iti recomand si tie!

| Acvila a răspuns:

Este foarte frumos...desi sunt foarte multi romani in vacanta acolotongue
Servirea nici nu se compara cu cea de la noi, oamenii sunt foarte prietenosi, peisajule super.

| georgianaionescu a răspuns:

Intradevar este o statiune foarte frumoasa. Daca esti o fire sportiva ai nevoie de odihna. Acasta are :Ski pe apa, surfing si multe alte tipuri de sporturi pe apa va sunt oferite in aceasta statiune.Cand vine seara, incep petrecerile. exista cluburi pe plaja sau in apropierea acesteia. smug

| dimitrierobert a răspuns:

Nu e deloc frumos, ESTE SUPER FRUMOS! si langa plaja sunt multe parcuri de distractie si o ditamai roata din care vezi tot orasul!:Xbig grinfaza e ca pe plaja sunt 95 % umbrele si sezlongurilaughingfundita?big grin