| CosminM98 a întrebat:

Este vreo problema daca nu mi-am scris amandoua prenume in rezervarea pentru biletul de avion (travelgenio)?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pe biletul de avion trebuie sa apara EXACT acelasi nume ca in pasaport sau in documentul cu care calatoresti tu.

| Anonimusrocraft a răspuns:

Ar fi una daca nu ai semnat. dar scrii din nou numele pe o foaie sa vada cum scrii sa creada ca esti tu

| Travelgenio a răspuns:

Bună ziua CosiBossy97, desigur, vă putem ajuta cu datele de rezervare. Va rugam sa ne trimiteti un mail la customer.service@travelgenio.com Cu codul rezervării și numele complete pentru pasageri și vom verifica dacă acesta liniei aeriene este necesară pentru a face orice schimbare. salutări