| d3javw a întrebat:

Este vreun oras in Romania fara tiganii?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu.

| Cris1Rebe a răspuns:

Paii....NU! cred>D de ce?

| girl22779 a răspuns:

Ce intrebare stupida pui si tu (: (:. ca sa te informez nu nu exista oras din Romania fara tigani. exista oras in Romania care sa nul aibe extraterestri? cam asa suna intrebarea ta (: (:

| urbanghost a răspuns (pentru girl22779):

Aaaaaaaaaaaa?

| Alinucca a răspuns:

Ce taree laughing) nu cred ca ezista un oras in Romania fara romi.

| Xtadelo a răspuns:

Nu sad

| Intrebari200 a răspuns:

Spre ghinionul nostru nu happy Insa sa nu uitam ca exista si romani mai rai ca tiganii. Dar cel mai bine du-te departe de tara asta infecta happy

| d3javw explică (pentru Intrebari200):

Asa voi facebig grindaca am norocul sa gasesc un serviciu stabil in strainatate sa imi traiesv viata acolo si sa uit deunde am plecatbig grin

| Intrebari200 a răspuns (pentru d3javw):

Te sustin happy!

| CoditaFiliprex a răspuns:

Da padureni

| MaxyCNG a răspuns:

Da! Comarnic Prahova?!?