| alexdop21 a întrebat:

Esti anuntat ca pleci pe o insula pustie in mijlocul oceanului pentru 3 ani, poti sa iei 3 lucruri cu tine oricat de mari oricat de ciudate dar sa nu ai legatura cu lumea externa si nici o alta persoana, care ar fi alea?

Răspuns Câştigător
| Rares77 a răspuns:

Poi dk si pe bubu si pe nony ii anuntati ca pleaca pe o insula, presupun ca e aceeasi insula nu?hee hee
dci sunteti niste norocosi, luati 6 lucruri cu voi si le folositi la comun smugsmug

36 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Un mp3, o farfurie si-un cutu big grin

| alexdop21 explică:

Aminadab ai luat 4. Esti descalificata laughing

| alexdop21 explică:

Ei bine, nu stiu trebuie sa vb mai sus intelegi, si trebuie sa ii lovesc bine sa pot lasa doi oameni pe insula, acum na, in fine imi cer scuze pentru confuzia pe care am facut-o si de ce sa nu mergem toti sa nu mai fie pustie? sau ai merge cu o gasca de necunoscuti?

| alexdop21 explică:

Nu prea poti sa iti iei o casa cu tine, asta daca nu e facuta din prefabricate, si oricum, tu din alea trei lucruri iei o casa, nu poti sa faci una acolo?

| alexdop21 explică:

Wierdoo nu se poate, hai ca iubitu poate dar stai mam mult acolo cel putin 5 ani ce zici risti?

| alexdop21 explică:

Pai da dar vezi sa iti iei o casa inseamna ca trebuie sa o descompui, deci nu mai iei trei lucruri cu tine iei mai multe, sau asta daca poti sa o descompui in trei piese, aa dar oricum nu e asta problema pentru ca ne putem juca nitel aici cu imaginatia!

| alexdop21 explică:

Pai si cu prezervativele ce facem sau ne intoarcem de acolo parinti?

| DMV a răspuns:

Un cutit, un telefon cu legatura prin satelit si un generator electric.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Un satelit, un laptop si casti. happy

| hândel a răspuns:

As lua o carte despre supravietuire, un set de cutite, o cutie de brichete.

| BUBULINA a răspuns:

@pe nony:X

| BUBULINA a răspuns:

@weirdo ai dreptate 6 lucruri smugsmugmomaa ceea mai tare sunt
hmm sa ma gandesc ...brb revin

| Shery a răspuns:

Pot sa iau mall-ul cu mine?batting eyelashes
cu tot ce este in el... plsssssss big grin
si prietenul happy si ursuletul meu de plus :X

| asya a răspuns:

Te-as lua pe tine...ca esti un doptongue(fara persoane)...asa scadem si un lucru:vibratorullaughingdeci raman inca 2:pestisorul de aur sa indeplineasca 3 dorintze si as lua laptopul m-as conecta la internet prin satelit sa le spunem celor de aici cat de bine ne simtim noitongue

| asya a răspuns:

Hmm...alex pe tine te vreau livrat cu tot cu prezervativlaughingTre' sa contina anuntul asta cu insula si ceva promotie!

nony
| nony a răspuns:

O Nivea.in caz ca ma prinde vreun bastinas rolling on the floor. Un sezlong.si o cutie cu vreo 1000 de sticle de bere.drooling

nony
| nony a răspuns:

De fapt Aminadab e descalificat rolling on the floor..ca e baiat..sau trebuie sa stiu ceva thinking

nony
| nony a răspuns:

@ AlexDop21...la mine si la Bubu faci o exceptie, ea ma ia pe mine.si eu iau ce am zis prima data.:X.
Sper ca ne lasi si pe noi sa ne iubim.nu thinking

| alma a răspuns:

As lua un chibrit sa fac focul cand este nevoie, un fierastrau sa tai lemne pentru casa, si o oala sa gatesc ceva mancare. Pa

| Haydee a răspuns:

Daca avem voie cu o persoana as lua:
1.pe cel pe care il iubesc.
2.mancare multaaaa si buna...
3. o casuta cu tot cei trebuie
daca nu, as lua:
1.Mancare[multa]
2. O casuta[cu tot cei trebuie]
3.si o poza cu cel pe care il iubesclove struck

| Sunshine_2005 a răspuns:

Cred ca mp3-ul, niste baterii si o lanterna pentru ca imi e frica de intunerichee hee

| dyav0litza a răspuns:

O gasca de baieti draguti, cv de baut, dulapul cu haine

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Pei haine, jurnalul si o patura laughing U ce ti'ai lua? big grin

| delia_6706 a răspuns:

Eu as lua un cainele meuhappyare mirosuri buna in caz ca e mancarebatting eyelashesO perna si dulapul(cu haine in interiorhee hee)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cremene si un amnar. o toporisca.si un cutit de vanatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mai baieti! explica lumea externa.

| gabitza05 a răspuns:

As lua o poza cu familia si prietenii, frigideru(cel mai mare si plin) si un avion ca sa ma intorc inapoi big grin

| christabell a răspuns:

Medicamente-sa nu mor inainte de a expira cei 3 ani, o arma de vanatoare prevazuta cu luneta(din 2 motive-ghici de ce) si epilatorul ca nu cumva sa ma adopte cu forta vreo familie de maimuterolling on the floor

| ManutzuWolfy a răspuns:

1-Prezervative ( cine stie poate ai noroc si vezi vreo maimuta.laughing )
2-Un vibrator ( poate te simti singur )
3- Toporu ( cine stie poate vrei sa te omori )