| And4rr a întrebat:

Eu ma voi duce la Marea Neagra si nu stiu unde e mai frumos! Unde in Mamaia sau Costinesti?

Răspuns Câştigător
| NicoNicolletta a răspuns:

Eu zic Mamaia.Am fost la Costinesti vara trecuta si nu am o parere foarte bune, deoarece nu sunt hoteluri atat de bune, apa este foarte rece, nisipul are scoici care inteapa (foarte multe), cel putin eu m-am intors de acolo cu niste zgarieturi foarte mari pe talpa! Daca esti tanar /tanara mamaia este locul potrivit! fUnda?

10 răspunsuri:
| CassieBee a răspuns:

In ambele parti e frumos. In Mamaia ai parcul de distractii, Aqua Magicu', restaurante faine, iar in Costinesti ai discoteca Tineretului, un parculet de distractii si alte chestii pe plaja. Acum, depinde si de bugethappy

| dyapinty a răspuns:

Costinesti zic eu happy.E o statiune pentru tineret, unde sunt multe cluburi si magazine foarte grozave, deci eu as alege Costinesti(am fost de vreo 2 ori). Funda? smug

| Diana769 a răspuns:

Mamaia e frumoasa, si ai mult mai multe de facut ca la Costinesti, dar plaja este extrem de murdara mai ales in orele de varf, si daca nu ajungi devreme, nu ai loc sa stai. Si apa e destul de murdara la Mamaia. Asa ca, mai bine Costinesti!

| saraiero a răspuns:

Mamaia zic eu

| Anna2703 a răspuns:

In Mamaia eu merg mai mereu si sunt foarte multumita iar in Costinesti mergi daca vrei sa te distrezi mai bine dar pe seara este periculos acolo.

| Mihaela1964 a răspuns:

Frumoase sunt amadoua, depinde ce vrei.Mamaia e o statiune pentru tineri, dar si pentru familii cu copii, Costinestiul se adreseaza numai tinerilor, elevi si studenti.

| Claudius1999 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te duci in MAMAIA deoarece acolo ai Parcul Aqua Magic si sunt si mult cluburi frumose unde poti sa te distrezi.

| darrio2007 a răspuns:

Ambele sunt la fel de frumoase. Daca te orientezi dupa costuri iti recomand Costinesti.

| Goje_Alexandru_1999 a răspuns:

La Mamaia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costinesti