| NoUseForAName a întrebat:

Eu unul, transmit tuturor utilizatorilor de pe TPU zile cat mai bune insa eu voi merge in Grecia timp de 10 zile si o sa imi fie dor de voi, iar intrebarea mea este urmatoarea.

O sa imi simtiti lipsa? big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oooooooooooooo, Grecia. Foarte frumos. Distracție plăcută și să ne spui la întoarcere cum a fost. Te așteptăm și cu suveniruri, da?
O să-ți simțiț și lipsa, dar lasă că te întorci cu forțe proaspete!
Drum bun!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| raluca_9927 a răspuns:

Lol, ai venit sa te lauzi sau ce? O.o

| kissme_5939 a răspuns:

Da normal cei care nu iti vor simti lipsa nu se numesc prieteni cu TPU

| irina_6128 a răspuns:

Da

| OvidiuNumeDeTractorBack a răspuns:

Eu unul chiar deloc, habar nu am cine esti, si sunt multi la fel ca mine.

| ionutza96 a răspuns:

Ce frumos day dreaming.ma iei si pe mine?batting eyelashes.sa te distrezi, sa uit de toate grijile pentru 10 zile.te invidiez:X.te asteptam cu bratele deschise >big grin

greece12
| greece12 a răspuns:

Ce bine!
Vino incoace,n-o sa ma mai simt asa singura pe plaja numarand scoici!
O sa iti placa, indiferent unde mergi!
Da vreun semn, poate sunt pe-aproape!