| kathgilbert a întrebat:

Excursie cu amicii la Sibiu sau vacanta cu familia la Sighisoara? Voi ce-ati alege? Oricum ar fi, ajungem cu totii si la Greenfest, in Targu Mures. Dau funda pentru cel mai convingator raspuns.

Răspuns Câştigător
| mistikk a răspuns:

Excursie cu amicii la Sibiu...pun pariu ca cu, parintii ai mai fost in vacantawinkingdar cu amicii este mult mai frumos mai multa distractie

2 răspunsuri:
| Horia_8139 a răspuns:

Cu amicii.parintii pun prea multe restrictii.

| riness a răspuns:

Sigur sibiu! Sighisoara e micuta si destul de plictisitoare.in sibiu am ajuns acum vreo saptamana si desi am stat cateva ore mi a placut tare multbig grin