| oana5267 a întrebat:

Exista aeroport in Bacau? Cam ce zboruri au treaba cu aeroportul ala?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Exista un aeroport la Bacau. Acesta a fost de curand dat in concesiune firmei Blue Air care va construi un nou terminal si va moderniza pista de aterizare. Momentam exista zboruri spre Bucuresti (Tarom), Timisoara (Carpatair), Roma, Milano, Bologna si Torino (Blue Air).

8 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Aeroportul din bacau este national...se efectueaza orice cursa nationala...

cristian
| cristian a răspuns:

Nu cunosc.
Pa cuvant.

| Lory_2572 a răspuns:

Da, exista, eu sunt din bacau

| DenissaDeea a răspuns:

Da cu siguranta este aeroport in Bacau...cam toate zborurile nationale plus cateva externe, Torino(italia)ETC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, ESTE UN AEROPORT. DAR EU STIU CA AGENTIA BLUE AIR NU MAI ESTE IN BACAU DECI INTERNATIONALE (ZBORURI ) NU CRED

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt din bacau si da, exista aeroport, se efectueaza curse nationale cat si internationale. din cate stiu momentan este inchis pentru renovare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este in renovare aeroportul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gara din bacau este buna?