| anonim_4396 a întrebat:

Exista autobuz de la aeroportul charleroi sud la Lille, Franta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Belgia-Franta autobuz: o solutie de verificat (!) ar fi -> de la Charleroi aeroport mergi la Bruxelles apoi de la Bruxelles la Lille (Franta), detalii mai jos pentru fiecare traseu in parte, intai de la aeroport la Bruxelles 13 euro un dus simplu (o ora) http://www.charleroi-airport.com/doc.php?nd=1101& tid=101& site=1& lg=1 apoi mergi cu Eurolines de la Bruxelles (Belgia) la Lille (Franta) detalii aici http://www.eurolines.fr/ cam 2 ore si tarif tot de 13 euro un dus simplu! ATENTIE trebuie vazut exact locul unde opreste naveta care vine de la aeroport in Bruxelles fata de statia Eurolines de la Bruxelles Nord! La o agentie Eurolines din Romania ati putea afla raspunsul exact la aceste intrebari, sau cel putin despre statiile Eurolines! aici este adresa de la Eurolines Bruxelles NORD Bruxelles Nord
Embarquement – Réservation : Gare routière Eurolines - CCN gare du Nord rue du Progrès
Tél. (0) 22 74 13 50
sau alta statie :
Bruxelles Midi
Embarquement : Parking autocars - Avenue Fonsny 13
Tél. (0) 25 38 20 49
apoi : statia Eurolines LILLE (Franta)
Adresse 23 parvis Saint Maurice
CP 59 000
Téléphone 0 892 89 90 91 (0, 34 €/min)
Fax +33 (0) 3 20 51 04 63
E-mail lille@vt-eurolines.eu
Horaires d'ouverture
Lundi de 9h30 à 13h00 et de 14h00 à 18h00
Mardi au vendredi de 9h30 à 18h00
Samedi de 10h00 à 13h00 et de 14h00 à 16h00
http://www.eurolines.fr/contacts/bureaux-en-france/fr-lille/
in incheiere un site util este si acesta http://www.voyages-lelan.be/accueil.htm

4 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Un autobuz care nu soseste, va apare numai atunci cand calatorul potential a mers pe jos pana intr-un punct atat de apropiat de destinatie incat nu mai are nevoie de autobuz.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. autobuzul asteapta chiar langa aeroport iar cursa costa 25 de euro. succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stie cineva de unde se ia bilet pentru autobuz?

| gratian a răspuns:

Da