| totpal a întrebat:

Exista cineva care dorește un schimb de cazare mare /munte? Eu dețin doua apartamente foarte frumoase în Valea Prahovei și doresc sa le dau la schimb pentru ceva cazare similara pe litoral. Daca este cineva interesat aștept sa fiu contactat pentru detalii...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara,sunt din Mangalia si am un apartament de vacanta,cu doua camere, doua bai, etajul 2 din 3, aproape de plaja si sunt interesata de oferta dvs.Adresa de mesinger tant_ica@yahoo.com

| dancruceru a răspuns:

Daca va intereseaza un schimb cu delta dunarii puteti vedea casa accesand,, vila trident"-crisan, si daca da, as vrea sa vad si eu foto apartament si sa-mi spuneti unde se afla!