| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo plaja de nudisti in Romania?

22 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La Costinesti

Janina
| Janina a răspuns:

La Costinesti stiu si eu, cand mergi spre epava...

auran
| auran a răspuns:

Stiam ca la 2 Mai

| alexam a răspuns:

Vama Veche, desi s-a facut groaznic acolo... sad Apoi Eforie si Costinesti. In Costinesti sunt special amenajate si erau multi straini... deci nu neaparat ioghini sau de-astea... happy

| claudya a răspuns:

La Costinesti...

| NimeniCuActe a răspuns:

Nu... si dupa mentalitatea noastra nici nu va fihappy

| cotzobel a răspuns:

Doar la Costinesti la epava. la 2 MAI nu erau chiar asa de multi nudisti( asta acum 2 ani cand am fost eu). oricum soare sa fie oriunde mergi... Distractie placuta!

| mihaela_5361 a răspuns:

Este la Eforie sau la Costinesti, mai ales cind vin ioghinii. La Eforie era plin de batrini (se vede din tren cind treci spre Constanta) si, sincer, nu aratau deloc bine (chiar deprimant), iar la Costinesti erau prin preajma epavei, mai feriti de ochii lumii. Daca vrei poti merge la 2 Mai! Bronzare uniforma!

| Zoombe3 a răspuns:

In 2 mai, dar nu este bine delimitata, doar stie lumea ca prima jumatate e cu slip si cealalta jumatate nudisti. Exista o singura problema, la nudisti nu se aduna gunoaiele, eram acolo cand oamenii care se ocupa de curatenie s-au oprit in dreptul locului unde incepe plaja de nudisti iar unul zice: hai ma sa ne intoarcem ca astia sunt simtiti si isi aduna singuri gunoaiele laughing rolling on the floor
Sau Vama unde poti sta oriunde cum vrei, acolo sunt amestecati. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, la Eforie Nord este cea mai cunoscuta. Mai sunt unele private si foarte bine amenajate pe la Neptun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Eforie Sud

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este la lacul sarat .Braila.mai erea si la 2 mai, 3 mai 4 mai etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Vadu e loc pentru toata lumea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este una la eforie nord judet constanta cam de vreo 50 m

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cate stiu plaje de nudisti sunt doar la mare.Vama, Costinesti, Techerghiol(cu plata ...si fara), Eforie Nord, capatul dinspre cazemata,. ...si Mamaia capatul dinspre Navodari...PS._sa ne vedem cu bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,. la Vama, Costinesti, Eforie Nord, Techerghiol (cu sau fara plata) si la Mamaia...PS...sa ne vedem cu bine...pentru mai multe detalii, ...new_liveak...si va raspund.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde sunt plaje de nudism la marea neagra 2009

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru cei din vestul tarii exista szeged, vezi www.natours.hu - suntem undeva la vreo 120 ani in urma lor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Bucuresti

| sorinqk a răspuns:

Eu recomand plaja de la Costinesti in luna August cand sunt si cei care practica Yoga. Este plin de nudisti si asa nu mai tec textilistii sa se uite si sa se isterizeze. Eu am fost anul trecut si mi a placut foarte mult. Singura oficiala stiu ca este cea din iasi de la Purcica.
Eu mai intru pe ronudism.com sa mai vad pareri dar acolo sunt multi care preera Ungaria si alte tari unde se poate face intr-un cadru mai reglementat si delimitat happy