| AndreeaCr a întrebat:

Exista vreo tara pe care nu o veti mai vizita niciodata? Daca da, care este aceea si care este motivul? :-)

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu te opreste nimeni sa nu calatoresti. Poti ajunge oriunde in ziua de astazi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Da, a existat un poet exceptional; T(z)ara Tristan. A murit bietul la Paris, deci din acest motiv nu il mai putem vizita. happy

| Enertx a răspuns:

Personal nu am fost dar iti recomand sa incerci Coreea de Nord si nu o sa te mai intorci acolo 100%winking

| NyctophobicGhost a răspuns:

Am fost in China, intindeau toti becuri la mine, nu ma mai duc.

| mihai69 a răspuns:

Turcia (nici n-am fost, nici nu voi merge). Motivul: au fost ei destul la noi.

| Ecaterina2016 a răspuns (pentru mihai69):

Am fost eu.Mai rau decât Turcia de 1000 de ori Pakistan, fiind o femeie mult prea "tupeista" pentru a "merita" sa fiu în viața, sigur m-ar omora aia cu pietre!