| Winners10 a întrebat:

Exista zbor direct din Romania spre Manchester ( Marea Britanie )?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Www.vola,ro

| danbnz a răspuns:

Direct nu, doar cu escala:
https://www.skyscanner.ro/......oport.html

| suntserios a răspuns (pentru danbnz):

Lool zici da si in link ul tau scrie

"Nu există companii aeriene ce oferă zboruri directe din România spre Manchester"

| danbnz a răspuns (pentru suntserios):

Acum vad si eu ca e cu escala desi am bifat initial zboruri directe.
O sa corectez raspunsul initial.

| FreddieM a răspuns:

Este, este. Cluj cu siguranta, direct pe Manchester airport. Ca alternativa ai si Bacau-Liverpool sau Iasi-Liverpool. De acolo faci 45-50 de minute cu masina pana la M'ster, sau iei un National Express din oras (Liverpool).

| suntserios a răspuns (pentru FreddieM):

Cluj cu siguranta nu are

| FreddieM a răspuns (pentru suntserios):

Asa e, uitasem, dar am reparat eroarea. Mersi de interventie.

| FreddieM a răspuns:

Scuze, am dat un raspuns gresit.
Ai Cluj, Iasi, Bacau-Liverpool sau Luton. Spre Luton ai si din Suceava direct. Scuze din nou pentru eroare.

| FreddieM a răspuns:

Cauta direct pe site Wizzair si Blueair, gasesti toate zborurile lor spre UK.