| FreakyKidu22 a întrebat:

Funda! Te primesc la un hotel daca ai doar 14 ani? adica sa te cazezi fara parinti.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te primesc de unul singur, te primesc doar daca esti intr-un grup organizat. Numai bine!

| mgtow a răspuns:

Nu cumva esti un pervers?

| VORTEX a răspuns:

De odata ce ai bani la tine pentru cazare nu vad dc nu te-ar primi, si banii tai circula happy

| Alexa_8596 a răspuns:

Vrei sa mergi cu in excursie cu grup?
Atunci Da! :p

| Pustii a răspuns:

Da te primescatata timp cat ai buletinul cu tinewinking

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu, în niciun caz nu eşti primit de unul singur. Ori cu părinţii, ori într-un grup organizat - o tabără, spre exemplu.

| xt9000 a răspuns:

Da.ei nu refuza bani

| AnDy12 a răspuns:

Dap!

| RalooKee a răspuns:

Da, se poate. Ai nevoie de buletin. Stiu copii care atunci cand merg la o olimpiada nationala nu vor sa se cazeze la camin, cum e normal. Se cazeaza la un hotel, dar pe banii lor.