| inadequate a întrebat:

FUNDA + VOTURI! Ce este de vizitat în zona Cheilor Bicazului, în afară de văile propriu-zise şi Lacul Roşu?

Am un prieten care şi-a minţit părinţii că e acolo, în timp ce el se află într-un oraş diferit. Şi aş avea nevoie să ştiu nişte locuri din zonă, sau de pe lângă Chei, ca să aibă ce să povestească.

Mulţumesc

2 răspunsuri:
| A3tius a răspuns:

Sa le zica adevaru` asta sa faca mincinosu laughing Ce copil facut cu prezervativ Made in China! Asta chiar e originala... BRAVO!

| BiuBii a răspuns:

Oh, Doamne, cauta pe internet!