| iwannabeperfect a întrebat:

FUNDA* vreau sa plec cu avionul in Londra,singura,la vara si trebuie sa iau legatura cu cei de la wizzair. o matusa de acolo deja mi-a rezevat(pana maine) biletul, dar cum sunt minora ei trebuie "sa am dea in grija" la o stewardesa, asa ca trebuie sa iau legatura cu ei prin contact telefonic. are cineva numarul? mi-l poate da?
mentionez ca acest numar nu este bun, nu raspunde nimeni la el: 0903 760 160. help me plase.
FUNDA**

3 răspunsuri:
| JustRoxanne a răspuns:

Dar cati ani ai?

| ChristianAlex a răspuns:

Si eu am avut problema asta cand eram minor si aia au spus ca Romania nu are companii care sa insoteasca minori sau ceva de genu.