| Oana_Oana_1975 a întrebat:

Heeei stie cineva cu ce mașini pot ajunge de la Colentina la Sala Agronomia? Dacă știți să îmi spuneți și la ce statie să cobor laughing happy

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Personal te-as sfatui sa folosesti google maps.pt asta.

Nu doar ca iti spune cum sa mergi precum si rute alternative cu transportul in comun, dar iti da si un oarecare timp de asteptare.

| GeorgeGabriel66 a răspuns:

.Mergeţi pe jos până la staţia FC Juventus
Luaţi autobuzul 182 şi mergeţi 18 staţii, până la staţia Şoseaua Ştefan cel Mare
Mergeţi pe jos până la staţia Perla *35m)
Luaţi autobuzul 330 şi mergeţi 5 staţii, până la staţia Institutul Agronomic

. Mergeţi pe jos până la staţia de destinaţie Agronomie