| nimicaici a întrebat:

Heei, cine a fost in creta la mare? cum e acolo? >8- nu mintiti

3 răspunsuri:
| nikol a răspuns:

Pai inca e vremea buna de mers la mare.e cald.apa e calda.in unele zone apa e ff curata si limpede.Eu aici in creta lucrez si stiu cum e, ca marea e langa minehappy

| oniQqQ a răspuns:

Pai eu am fost dar acum 2 ani si a fost super numai ca preturile sunt cam exagerate in rest este super plaja este curata sunt palmieri :XX:X:X. Sper sa iti placa! funda?

| cartus11 a răspuns:

Aici gasesti o impresie detaliata despre Creta. Cu poze cu tot :)
http://www.evadeaza.ro/impresii/detalii-insula-creta.html