| alexutzzamarya a întrebat:

Heey TPU! anul acesta ma duc in Grecia si am tot auzit plangeri cum ca sunt multe pisici de mare in apa...stiti daca este adevarat? FUNDA! va roog raspundeti daca stiti!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea, toata luna iunie mi-am petrecut-o in marea Egee si urmeaza sa fac acelasi lucru in august si in septembrie si cat o tine vremea buna, dar pisica de mare nu am vazut niciodata!
Nici anul asta, nici anii trecuti si sunt de 20 de ani in Grecia.
In plus, plajele si adancurile marilor grecesti nu au mal sau nisip in care sa se poata ascunde linistita o pisica de mare.
In concluzie, NU sunt pisici de mare in Grecia, mergi linistita si vacanta superba iti doresc!

| alexutzzamarya explică (pentru greece12):

Multumesc mult si pentru raspuns si pentru urare!

2 răspunsuri:
| DaniEllaG a răspuns:

Stai chill, am fost in Grecia in fiecare vara si innotam alaturi de o meduza laughing. E msito sa privesti si alti pesti si s ale faci poze, e o senzatie unica. Nu-ti fie frica de pisici de mare, daca vezi vreuna fa-i o poza big grin