| Perfectu a întrebat:

Heey TPUhappy.Ce ziceti:Costinesti sau Mamaia( de ce?)

Răspuns Câştigător
| alicepika a răspuns:

Daca preferi discotecile si multa distractie ar trebui sa mergi la costinesti.insa la mamaia e mai frumos amenajat ai parcul de distractii e un loc placut atat seara cat si dimineatabig grin

6 răspunsuri:
| diiiiiiiana a răspuns:

Mamaia happy

| Nostalgiaa a răspuns:

Mamaia (: pentru ca se tine Orange summer party si canta jessie j

| MsGringer a răspuns:

Hmmm...o alegere dificila.La Costinesti este super pentru ca este mai m ult pentru studenti iar la Mamaia iar e super pentru ca au Aqua Magic, cluburi misto si mai multe chestii distractive.Acum nu stiu ce sa ziclaughing.Dar as opta pentru Costinesti.

| pwp a răspuns:

Mamaia.e mai liniste, mai curat, o atmosfera mai placuta.happy

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Mamaia e cea mai frumoasa statiune.Si amenajata is tot.

| amykool a răspuns:

Costinesti = drogati
Mamaia = thumbs up