| irinuk28 a întrebat:

Hei, am nevoie de o parerehappy.Ce oras vi se pare mai interesant: Los Angeles-California sau New York?
Am un vis maret de a vizita unul din aceste orase (bineinteles, sper sa mi se indeplineasca candva oh go on ) iar acum, mi-a venit ideea de a cere o parere tongue.
P.S. Daca ati vizitat unul din aceste orase mi-ar placea sa va aud parerea din propria experienta happy!
Mutumesc!

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Unii nu au ce minca si tu nu ai unde merge nu? Mergi la somn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-as vrea sa vizitez S.U.A insa dintre New York si Los Angeles prefer a doua varianta.New York-ul e un oras infernal si mizer.Noapte buna!

| Kaℓi a răspuns:

O parere avizata ar putea avea doar cei care au vizitat ambele locatii. Asa ca ai sanse mai mari sa primesti un raspuns valabil daca pui intrebarea asta pe un TPU american big grin

| BiuL a răspuns:

NY

| irinuk28 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Hm, merg la somn în fiecare seară, dar tu păstrează pentru tine părerile care nu se potrivesc în anumite contextewinking.Nu prea sunt luate în seamăhee hee.
O zi bună!

| irinuk28 explică (pentru Kaℓi):

Există un TPU american big grin?

| SweetMinion a răspuns:

Los Angeles(spun asta doar pentru ca l-am vizitat si mi-a placut acolo.Nu as vizita NY nu stiu de ce, mi se pare mie prea aglomerat, mai aglomerat decat L.A)

| irinuk28 explică (pentru SweetMinion):

Mda, și eu tot spre Los Angeles înclin mai mult happy.

| SweetMinion a răspuns (pentru irinuk28):

Atunci ai gusturi bune boss happy big grin

| irinuk28 explică (pentru SweetMinion):

Mersi laughing happy!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Le-aș vizita pe amândouă!
Pa, pa.

| frostxtq a răspuns:

Niciunul. Las Vegas. Merita vazut macat odata in viata.

| Neo12 a răspuns:

Uite, eu îţi recomand să le întrebi pe ele
http://ask.fm/ramonappsc
http://ask.fm/StefaniaCristina126
sunt modele şi au participat şi la Next Top Model. Nu sunt fiţoase şi te ajută.
Te-ar mai putea si ea, deoarece locuieşte prin America
http://ask.fm/Lunalovebadx
sper că te-am ajutat

| irinuk28 explică (pentru Neo12):

Mulțumesc, dar nu am ask, pot pune întrebare și fără să am cont?

| Neo12 a răspuns (pentru irinuk28):

Da, poţi.