| TudorM15 a întrebat:

Hei! Am un zbor cu o escala de 1 ora in Viena! Nu stiu la ce poarta ajung si nu stiu de la ce poarta plec! Ce trebuie sa fac in cazul asta? Si cum trebuie sa procedez? Plssss repedeeee! ****dau FUNDA****

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Urmărești cu atenție ecranele din sala unde ajungi după debarcare. Urmezi indicatoarele de orientare. Simplu.
Vezi aici detalii: http://www.viennaairport.com/en/passengers/transfer

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cobori din avion și ai sa găsești din prima panouri cu zboruri și ai sa afli unde trebuie sa te duci. Dacă nu ma înșel și pe site ul aeroportului găsești informația

Răspuns utilizator avertizat