| abc2015 a întrebat:

Hei! Anul viitor, in vara, vreau sa plec cu iubitul meu in Franta, mai exact in Marsilia, la niste prieteni stabiliti acolo, pentru cateva zile, maxim 1 saptamana. Problema este urmatoarea: mie imi este frica sa zbor cu avionul, insa am inteles de la cineva ca se poate ajunge si cu trenul. Intrebarea mea este: ma poate ajuta cineva cu mai multe detalii legate de cum pot ajunge in Marsilia? Gen, cat costa biletul (eu sunt studenta, daca s-ar face vreo reducere in cazul asta...) si care ar fi rutele catre Franta? Astept un raspuns cat mai elaborat. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

E mult pana maine, dar un an laughing alte vremuri, alte preturi, nu mai stii daca esti cu el laughing ne auzim la anul

| BigG a răspuns:

Cu trenul ajungi peste 2 ani. Uite autocare http://www.autogari.ro/Transport/Marseille-Bucuresti

| Zuzazozo a răspuns:

Intra pe site-ul celor de la Cfr. Cauti acolo. Pui acolo locul de placare si cel de sosire si apoi vei primi toate detaliile.