| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

Hei! As vrea sa imi spuneti de ce buget am nevoie sa stau la mare in Mamaia sau Costinesti 4-5 zile in luna Iulie- August. Nu am fost niciodata in România si nu stiu cum sunt prețurile. Ma refer si la cazare si la cheltuieli.

3 răspunsuri:
| Ady117 a răspuns:

Depinde unde vrei sa stai. La hotel / camping.
Depinde cate persoane sunteti, depinde cat mananci...
Sa zicem aproximativ 1.000-1.500 lei doar cazarea, mancare depinde de tine... sa zicem 300 de lei. Si nu stiu ce iti mai cumperi tu, nu stiu unde mananci etc. Poti calcula tu in mare.

| Panamax a răspuns:

Preturile sunt ceva mai mari ca pe afara si conditii de toata jena.
Am cheltuit mai putin in Grecia, Croatia sau Italia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La cort? hotel? pensiune?
mananci la restaurant? conserve de la mega?
mergi in fiecare seara in club sau bei bere la pet pe plaja?

ca poti sa te descurci cu 200 lei sau cu 2000 lei