| AngelSchroder98 a întrebat:

Hei, cine a mai fost in Thailanda si cat costa o vacanta de o saptamana acolo?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt o groază de vloguri și bloguri și cu Thailanda paradis sexual și fără. Peste 100.

| esir01 a răspuns:

Am fost eu anul acesta in martie. Biletul de avion e scump (cu criza asta acum cine stie cum o sa fie dupa) dar acolo poti gasi cazare ff ieftina si daca mananci mancare locala este foarte foarte ieftin.
Poti citi mai multe detalii aici: https://beachingtravel.ro/thailanda/