| Aralyn a întrebat:

Hei! Cine poate sa imi zica si mie niste locuri/orase interesante de vizitat in Romania? (preferabil cu multe atractii turistice si sa fie la munte, dar nu Sinaia, Brasov, Bran sau Moieciu) dau funda!

3 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Sibiu
Iasi-In general in Moldova sunt foarte multe locuri de vizitat(manastiri,universitati, muzee etc)
Sighisoara
la munte... E frumos la Hunedoara, Mergi si la Miercurea Ciuc,
la Statiunea borsec sa vezi acolo relaxare si comfortlaughing Si prin Maramures e superb.toata Romania e superba, in toate orasele gasesti peisaje superbe si atractii turistice eu ti-am zis doar cateva "de pe la munte"

| blackwidow a răspuns:

Sibiu, Cluj, Targu Mures, Sighisoara

| vladsibiu a răspuns:

Sibiu