| jmenpejmen a întrebat:

Hei....Luni voi pleca la mare in Grecia., Parintii au zis ca intr-una din zile va trebui sa aleg dintre WATERLAND si Plimbare cu vaporul pana la muntele Atos. Am mai fost si la Atos si la Waterland ce sa alegsad

7 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ce ti-a placut si ai vrea sa revezi? Poate un loc l-ai cercetat mai putin.

| Marshal2118 a răspuns:

Atosar fi pentru ca in primul rand nucred ca o sa vezi un munte ca el iar 2 ca e cu vaporurolling on the floor))

| Tyboly a răspuns (pentru Marshal2118):

Cred ca ai baut ceva inainte sa scrii commul acesta n-am inteles nimic din el.
Si referitor la intrebarea ta cred ca ar trebui sa te duci unde crezi tu ca a fost mai frum si nu ai vazut totul.
P.S. : Eu zic Athos happy

| Marshal2118 a răspuns (pentru Tyboly):

Da stiu uneori uit sa separ acolo era atos ar fi si ala ce cade pe jos de ras nu stiam ca se formeaza daca dai egal

| NivoALFA a răspuns:

Mergi la METEORA

| jmenpejmen explică:

Am fost la Meteora

| Pustiu_5416 a răspuns:

Si eu am fost acum 2 ani in Grecia si la Atos si la Waterland iti sugerez sa te duci undeva gen Waterland ca la KidsWorld este super e un parc de distractii cu balaceala si chestii din astea happy