| Giully1014 a întrebat:

Hei
Pentru cei care au vizitat Timisoara, cum vi se pare orasul?

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Comparativ cu orasele mici e ok, comparativ cu Bucurestiul imi place mai mult asta din urma, Timisoara are un singur mall. Ce mai e fain in Timisoara este complexul studentesc, dar aia daca esti student.

| Sfetnicul a răspuns:

Un oraș foarte frumos. Merită să mergi acolo.

| Hokostbaby a răspuns:

Timisoara m-a impresionat prin constructiile specifice orasului si fara nici-o discutie este un oras care merita vizitat. Daca il vizitezi, o faci pentru frumusetea lui, nu pentru a face cumparaturi la mall.