| fany332 a întrebat:

Hei salutare
vreau sa-mi cumpar si eu un cort si deci fiind prima oara binenteles nu prea am experienta in domeniu, care va pricepeti sa-mi spuneti si mie ce parere aveti de acesta http://www.emag.ro/......DT9HLMBBM/ ref=similar_righ t-1_2&recid=ibcpg9py-2eex9bt3wi6-C.c17_a185.AB.Else.S.SI MILAR-03n6m4d
pretul pare destul de bun dar vorba aia nu vreau sa ma trezesc ca mi-l ia vantu:))
Mersi!

Răspuns Câştigător
| GheorghiuIoana a răspuns:

Pare destul de ok la prima vedere, dar trebuie sa ajungi si la fata locului sa vezi cum arata in realitate. Cred ca asa ti-ai face o idee mai buna despre el. Oricum, mie mi se pare ok, adica in sensul ca toate corturile sunt corturi. Nu cred ca ar avea ceva in minus.