| alexandra2222 a întrebat:

Hei! Stiti cumva o pensiune mai mica prin Brasov(4-5camere)? Eu si familia mea am dori sa inchiriem toata pensiunea alaturi de inca o familie.Dau funda:3

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poti cauta aici, ai toate pensiunile din Brasov, cu numar de camere, fotografii, pret si modul de contactare.

http://www.turistinfo.ro/brasov/pensiuni-brasov.html

Si iti alegi ce-ti place.
Distractie placuta!

| Mimy123 a răspuns:

Vrei in Brasov - judet, sau imprejurul Brasov-ului, gen Bran, Sampetru, Cristian, Rasnov, etc? big grin

| Mimy123 a răspuns:

Nu vreau sa fac reclama site-ului, dar pentru ca traim intr-o era a internetului, cred ca cel mai usor ar fi sa va uitati pe mercador (intri pe link-ul de mai jos) si acolo vezi exact ce informatii vrei despre fiecare imobil (pensiune, casa, hotel, apartament, etc). Nu stiu daca vrei chirie doar pe perioada scurta sau lunga, dar ca si idee, indiferent ce cauti vei gasi aici :)

http://mercador.ro/imobiliare/brasov/

| bylexus a răspuns:

Perla, Crinul, Iulia. o gramada... funda?!