| DeeDee_4511 a întrebat:

A fost cineva vreodata in tabara de engleza de la Valea Budului? Sau macar intr-o tabara de engleza? Spuneti-mi si mie impresii va rog. Astept cat mai multe pareri(detalii despre activitati, etc). Multumesc! :* happy

3 răspunsuri:
| bmerry a răspuns:

Hei. Pai o profesoara de-a mea de engleza a organizat in fiecare vara,din pacate eu nu am putut ajunge,dar am multi prieteni care au fost si care au plecat de acolo cu o carca de amintiri, poze si clipe frumoase. Despre activitati, nu stiu prea multe. Din poze am vazut un avion prabusit acolo, in pustiu. Stiu ca in saptamana taberei au loc des water-fight-uri, si stiu ca se intampla si fenomene mai ciudate. Oricum, locul acela e magic si merita sa mergi! Pace!happy

| DeeDee_4511 explică (pentru bmerry):

Ce vrei sa spui prin''fenomene mai ciudate''? big grin Mersi pentru. raspuns :*

| bmerry a răspuns (pentru DeeDee_4511):

Pai ei mi-au povestit cum ca acolo nu exista semnal de loc. Si le suna telefonul si intra robotul si vorbeste in rusa... Gandeste-te, cand telefonul nu are semnal, sau cand este chiar inchis! big grin