| GiulyBlueEyes a întrebat:

Hei TPU, ajuta`ti`ma va rog :d.
Hotelul al carui manager sunteti este pus in situatia de a primi vizita unui lider politic important al UE. Asadar, hotelul dvs este pus in fata unei situatii exceptionale, fiind antrenat in aceasta situatie intreg personalul component al structurii organizatorice. Stabiliti actiunile si deciziile concrete pe care trebuie sa le luati la nivelul tuturor departamentelor, compartimentelor, serviciilor din unitatea dvs.

2 răspunsuri:
| mayas a răspuns:

As fii foarte mandra si as face orice sa se simta ca la el acasa

| GiulyBlueEyes explică:

Haide mai dezvolta raspunsul.