| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU am cumparat un bilet de la wizz air si am pus check in online,iar acum cand sa fac check-inul imi spune ca nu poate localiza itinerariul sau ca informatiile nu sunt corecte, dar acestea sunt. Ce pot face? Mai sunt 6 zile pana la imbarcare

3 răspunsuri:
| DdyM13 a răspuns:

Eu zic sa suni la Wizz, pe site-ul lor trebuie sa fie nr de tel

| alintns a răspuns (pentru DdyM13):

Asta vreau sa fac cand mai sunt 2 zile dar credeam ca pot rezolva problema asa, oricum mersi!

| DdyM13 a răspuns (pentru alintns):

Nu ai pentru ce...altceva chiar nu stiam big grin