| andreea000111 a întrebat:

Am o intrebare (poate cam devreme, dar mie imi place ca vacantele sa iasa perfecte si le planuiesc cu mult timp in urma si le planuiesc pas cu pas )
Plec intr-o calatorie la Italia.
* In primul rand in ce sa ma imbrac daca este cald/frig. ( merg cu un autocar, ma pornesc dimineata si ajung a doua zi pe la 16-17 )
*Ce sa fac ca sa nu ma plictisesc?
*Ce sa imi iau la mine?
*Ce sfaturi imi dati pentru o vacanta perfecta?

5 răspunsuri:
| TheLovelyGhost a răspuns:

Asculta muzica i-ati un mp3 player sau ceva de genul si baga-ti multa muzica... cumpara-ti nste reviste, o carte, invata la o materie daca mai esti inca la o facultate/liceu/gimnaziu

| xSHINEraZOr a răspuns:

Da

| pbsolver a răspuns:

Ia-ti o consola de jocuri portabila. ex: psp/ps vita/gameboy etc

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Un carnetel in care sa notezi locurile pe unde treci si un aparat de fotografiat

| andreea000111 explică:

As vrea sa stiu in ce sa ma imbrac ca sa ma simt foarte confortabil