| Anonim535353 a întrebat:

Anul acesta as vrea sa merg la mare. Era mai demult de puteai sa inchiriezi casute mici,mai ieftine.Nu stiti unde gasesc? Sau daca nu gasesc casute,ceva cazare la pensiuni, dar ieftina! Mersi anticipat si daca se poate si link-uri... Fundita

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

La particulari mai poți obține un preț bun. Dar riscul e mare și dacă e ceva care nu-ți convine, nu prea ai șanse să recuperezi suma, că nu te poți duce la OPC.
Sunt ceva sait'uri cu oferte, caută! recomand amfostacolo.ro - ai acolo tot felul de impresii ale unor turiști care le-au scris în urma experienței lor, pe baza cărora poți alege vreo câteva cazări urmând ca ulterior să vezi și cât costă.

| ankadella a răspuns:

Căsuțe se găsesc in Eforie Nord și da, nu sunt ff scumpe. Pensiuni se găsesc și prin zona căsuțelor dacă ți se pare mai rentabil.