| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma duc pe la mijlocu' lui august la mare in Costinesti pentru vreo 3, 4 zile si nu stiu la ce hotel sa imi fac rezervare, sa nu fie nici prea departe de plaja si destul de convenabil la pret, curat, sa aiba toate conditiile etc. Ce imi puteti recomanda? M-am interesat si eu pe net dar nu am gasit ce voiam si m-ai rau m-a bagat in ceata. Mergem mai multe persoane c-am vreo 10 in total, voi unde v-ati cazat si chiar ati fost multumiti? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Floricikpurpurie a răspuns:

Nu te sfatuiec sa te cazezi la un hotel anume!
Eu zic sa va cazati la o pensiune super!
Ii spune Casa Verde Costinesti!
Este la cativa pasi de mare si cativa pasi de faleza ajunge-ti imediat si la Disco!
Daca vrei cauta pe facebook Casa Verde Costinesti si sa stii ca pe domnul de acolo il cheama Gabi!
Plus ca preturile sunt foarte bune!
Alte detalii o sa iti dea domnul Gabipe privat!
Dar daca vrei tu neaparat la hotel poti sa te cazezi la Complex Vox Maris 4 stele din Costinesti este unul dintre cele mai apreciate locuri de cazare de pe litoralul romanesc, datorita amplasarii in centrul statiunii si la mica distanta fata de plaja, a serviciilor de calitate si a intimitatii pe care o ofera. Complexul turistic este construit pe o suprafata de 7 hectare si este format din mai multe vile, restaurante, terase, 3 piscine.}
Sper ca te-am ajutat funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat