| adda7 a întrebat:

Hei TPU, Asi dori sa stiu cam cat m-ar costa sa inchiriez o cabana in statiunea Ranca?

Răspuns Câştigător
| Catalin_Muntean_1992 a răspuns:

Buna, poti vizita site-ul http://www.turistinfo.ro/ranca/cazare-hoteluri-vile-pensiuni-ranca.html unde ai peste 30 de cabane si pensiuni din care poti alege. Succes.

| rocketguy3321 a răspuns (pentru Catalin_Muntean_1992):

Salut! nu iti pot raspunde la mesaj pentru ca sunt membru junior pe TPU. daca vrei poti sa imi trimiti un mesaj cu adresa ta de email, sa vorbim mai multe! happy Toate cele bune!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lazarsergiu a răspuns:

Fara nicio masa, aproximativ 50 de lei pe noapte.