| Didixu a întrebat:

Cam cat costa un bilet dus-intors pana in Londra?

Răspuns Câştigător
| RandomGirl a răspuns:

Am cumparat anul trecut bilet dus-intors pentru Londra, la BlueAir si a fost in jur de 200 de euro(fara bagajul de cala care e inca 30E).
Tinand cont ca a trebuit sa plec intr-o perioada de sezon(decembrie) l-am cumparat cu o lun inainte si a fost atat, dar daca cumperi intr-o perioada de sarbatori poate fi chiar si dublu.
Poti sa urmaresti biletele pe site-ul lor, la anumite ocazii speciale sunt chiar si reduceri.

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Un bilet dus-intors pana in Londra costa aproximativ 200 de euro.

| rocket a răspuns:

Poti cere o oferta, ca sa stii sigur, la mai multe companii aeriene, aici: http://www.idealtour.ro/rezervare-bilete-avion

| NuMaSuporti a răspuns:

Bilet de lotto?

| extreme0708 a răspuns:

Cred ca doresti sa calatoresti cu avionul.
In acest caz daca faci rezervare de acum intr-o luna sau doua vei avea reduceri pana la jumatate de pret.
Pretul initial fiind in jur de 700 de lire.