| Rebecca123 a întrebat:

Hei TPU cat costa bilet pentru microbuz Galati-constanta si bilet pentru tren iar voi ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| extremeA07 a răspuns:

Un bilet pentru microbuz costa 50 lei. Daca ai cupoane poti merge si cu trenul ca ti-ar iesi mai ieftin. Poti sa mergi cu care iti place tie mai mult.

| 3v1lM1nD a răspuns:

Trenul este mai sigur! Vezi si tu ce accidente cu microbuze avem zilnic 2 - 3 in sant.
Ai si mai mult loc in tren si faza misto este ca poti lega o amicitie pe cand in microbuz mergi cu picioarele la gura fara sa poti discuta cu mai mult de o persoanawinking am amici care au neveste cunoscute in tren.

Spor!