| anonimyyyyyyyy a întrebat:

Hei TPU big grin
As dori sa fac o excursie cu clasa cam de 30-40 persoane.Problema este urmatoarea :
Ce orase mi-ati putea recomanda?
Cat m-ar costa autocarul, cazarea(mentionz ca am dorii sa stam doua zile).Imi puteti lasa un linkbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| KrEaThYvE a răspuns:

Hey, iti pot recomanda, sa te duci la o agentie de turism sau... sa cauti pe gogu site-uri cu agentii de turism, acolo o sa gasesti ce iti trebuie, presupun ca esti profesor, sau un elev al acelei clase care a fost pus sa se gandeasca la o destinatie, in caz ca esti elev/a zic sa vorbesti cu prieteni si colegi iar de planificare ar trebui sa se ocupe profesorul sau un parinte al elevului

1 răspuns:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Ca agentie de turist, iti recomand Fabiola Turism. Este o agentie serioasa, si de cate ori am fost cu autocarele acestora, totul a mers perfect. Ca destinatie poti arunca o privire pe site-ul agentiei la sectiunea "Oferte">"Turism scolar": http://www.fabiolaturism.ro/