| Vivi_Maria_1955 a întrebat:

Hei TPU.Imi puteti arata niste site-uri cu imagini la 360°(simple poze sau videoclipuri) din orasele/tarile cele mai vizitate ale lumii

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Http://www.360cities.net/
Poti folosi sagetile de pe ecran; poti sa cobori si poti sa urci.

| Vivi_Maria_1955 explică (pentru anonimg):

Iti multumesc foarte mult.Sincer site-ul este chiar dragut, numai ca nu inteleg de ce merge asa de greu.Este o problema de-a site-ului?

| anonimg a răspuns (pentru Vivi_Maria_1955):

Poate sa fie si din pricina calculatorului; poate este nevoie de unul mai performant. Cu rotita de la mouse ai un zoom super.

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Google earth, iti arata bine bucurestiul