| AnneMarrie0802 a întrebat:

Imi puteti spune pareri despre Pensiunea Diana din Sibiu (cine a fost ) cum ar fi : cum sunt paturile, mancarea etc.
Va rog din suflet! Urmeaza sa merg cu colegii si vreau sa stiu la ce sa ma astept!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| fakeheart1334 a răspuns:

Ntr-un parc natural de o frumusete coplesitoare (Padurea Dumbrava), in cadrul celui mai mare muzeu in aer liber din Europa (Muzeul Civilizatiei Populare Traditionale "ASTRA"), aflat la iesirea din Sibiu, catre Rasinari si Paltinis, Vila Diana, o cabana recent data in folosinta va ofera perspectiva unui somn bun in casa traditiilor populare, servirea unui meniu traditional, plimbari cu barca, sania, trasura, ceremonii religioase la cele doua biserici din muzeu, 2 sali de conferinta si conditii de cazare excelente la cele mai mici preturi din Sibiu!
Servicii oferite - Pensiunea Diana Sibiu

Bucatarie complet utilata.
Filigorie pentru servirea mesei si gratar in curtea pensiunii.
Acces internet.
Tv si cablu tv.
Posibilitati de transport auto la obiectivele turistice.
Parcare in incinta.

Prezentare Pensiunea Diana Sibiu

Pensiunea Diana este amplasata aproape de centrul comunei, pe strada spre satul Sebesul de Jos.

Pensiunea Diana dispune de o capacitate de cazare de 15 locuri in camere cu doua, respectiv 3 paturi. Toate camerele au baie proprie si televizor, legat la reteaua de cablu. Camerele cu doua locuri de la mansarda au iesire la terasa, unde se poate servi masa intr-un cadru natural perfect.

Pensiunea dispune de bucatarie si salon de servire a mesei utilate modern, living circa 80 mp unde se pot organiza petreceri si receptii de pana la 30 de invitati, filigorie pentru servirea mesei si gratar in curtea pensiunii, acces internet...

Imprejurimi si Obiective turistice Sibiu.
Aceasta?

5 răspunsuri:
| fakeheart1334 a răspuns:

Situată la 400 m de centrul staţiunii Băile Felix, Pensiunea Diana oferă camere dotate cu Wi-Fi gratuit, facilităţi de grătar şi o terasă în aer liber cu zonă de luat masa.

Toate camerele includ un TV cu canale prin cablu şi o baie privată cu duş şi articole de toaletă gratuite. Unele unităţi sunt prevăzute cu aer condiţionat. O parte dintre camere beneficiază de un balcon privat.

Pensiunea Diana pune la dispoziţia oaspeţilor o bucătărie comună complet utilată. La 500 m de proprietate veţi găsi magazine alimentare şi localuri unde puteţi lua masa în aer liber.

La cererea oaspeţilor, proprietarii pot organiza diverse evenimente. Printre alte opţiuni de divertisment se numără un loc de joacă pentru copii şi o masă de ping-pong, disponibile gratuit.

Aeroportul se află la maxim 10 minute de mers cu maşina. Gara locală este situată la 700 m.
Funda?

| AnneMarrie0802 explică (pentru fakeheart1334):

Nu aceasta, ci cea din Sibiu

| fakeheart1334 a răspuns (pentru AnneMarrie0802):

Ntr-un parc natural de o frumusete coplesitoare (Padurea Dumbrava), in cadrul celui mai mare muzeu in aer liber din Europa (Muzeul Civilizatiei Populare Traditionale "ASTRA"), aflat la iesirea din Sibiu, catre Rasinari si Paltinis, Vila Diana, o cabana recent data in folosinta va ofera perspectiva unui somn bun in casa traditiilor populare, servirea unui meniu traditional, plimbari cu barca, sania, trasura, ceremonii religioase la cele doua biserici din muzeu, 2 sali de conferinta si conditii de cazare excelente la cele mai mici preturi din Sibiu!
Servicii oferite - Pensiunea Diana Sibiu

Bucatarie complet utilata.
Filigorie pentru servirea mesei si gratar in curtea pensiunii.
Acces internet.
Tv si cablu tv.
Posibilitati de transport auto la obiectivele turistice.
Parcare in incinta.

Prezentare Pensiunea Diana Sibiu

Pensiunea Diana este amplasata aproape de centrul comunei, pe strada spre satul Sebesul de Jos.

Pensiunea Diana dispune de o capacitate de cazare de 15 locuri in camere cu doua, respectiv 3 paturi. Toate camerele au baie proprie si televizor, legat la reteaua de cablu. Camerele cu doua locuri de la mansarda au iesire la terasa, unde se poate servi masa intr-un cadru natural perfect.

Pensiunea dispune de bucatarie si salon de servire a mesei utilate modern, living circa 80 mp unde se pot organiza petreceri si receptii de pana la 30 de invitati, filigorie pentru servirea mesei si gratar in curtea pensiunii, acces internet...

Imprejurimi si Obiective turistice Sibiu.
Aceasta?