| lila36 a întrebat:

Hei TPU.in vacanta eu si cu prietena mea vom sta peste noapte afara cu cortul in gradina mea. dati-mi va rog idei de jocuri, farse si alt ceva ve se face in tabere

Răspuns Câştigător
| andr3ella a răspuns:

Buna! ati putea sa jucati o multitudine de jocuri.Depinde ce va place:sah,carti,monopoli, nu te supara frate etc. Puteti face un foc de tabara, sa stati pana tarziu, sa spuneti povesti de groaza.Imi pare rau dar nu ma prea pricep la farsesad.Vad ca ti-a dat anaciorneihappy. Daca vrei sa-mi dai si mie funda.day dreamingTe rog frumos:*

| lila36 explică (pentru andr3ella):

Cine a spus ca dau funda?

5 răspunsuri:
| Gerrard08 a răspuns:

Cred ca ce vei găsi aici îţi va fi de mare ajutor, distractie placuta! http://www.clipuri-haioase.ro/categories/videoclipuri-cu-farse-amuzante/

| mihaela909 a răspuns:

Buna,in primul rand vreau sa te intreb cand va fi aceasta noapte alba pentru ca daca va fi acum trebuie sa va imbracati bine. Sa revenim, eu am stat pente noapte cu o prietena si am luat reviste, lanterne, jocuri si carti.Am citit bancuri din reviste, am lucat jocuri e.t.c...a sa nu uitam vesnicele povesti de groaza. Poti sa iti ei ceva de mancat sau de baut.Ma bucur ca am putut sa te ajut, FUNDA?

| anaciornei a răspuns:

Stiu o farsa pe care nu am pus'o inca in functiune.iti spun farsa la privat

| lila36 explică (pentru anaciornei):

Trimite-mi un mesaj cu farsa