| pure9 a întrebat:

Intrebarea asta se adreseaza mai ales celor care au fost sau au habar de asa ceva. Deci ma intereseaza cateva sfaturi despre drumurile din Serbia si Muntenegru. Avem voie cu antiradar/statie? Ce ne trebuie ca sa nu fim opriti de politisti s.a...
Astept raspunsurile iar cele mai ajutatoare primesc fundahappy

Răspuns Câştigător
| Luiza45 a răspuns:

Chiar vara asta am fost prin aceste doua tari. In Serbia druurile sunt bune peticite pe ici pe colo dar bune. Serbia are o noua legislatie(adoptata in 2009 parca) unde sunt toate regulile pe care soferul trebuie sa le stie. Stiu ca poti avea stati dar mai bine sa fie oprite cand ajungeti in granita farurile aprinse si ziua si noaptea in rest cam ca la noi. Apoi in Muntenegru sunt si mai bune drumurile deci nu veti avea probleme la fel cu farurile aprinse mereu in rest nu au reguli foarte drastice.

1 răspuns:
| pure9 explică (pentru Luiza45):

Tocmai m-am intors dar oricum iti multumesc pentru raspunsbig grin