| Oanaa82 a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog?
Deci la vara vreau sa calatoresc ori in America ori in Australia ori in Germania.Mentionez ca in aceste 3 tari am rude si as cheltui bani pe avion(care vreau sa il cumpar de acum ca sa fie mai ieftin). Odata ajungand in acele tari, as mai vrea sa vizitez si alte orase.Banii necesari pentru aceasta excursie ii am, i-am economisit de multa vreme. Ce tara imi recomandati? De ce? Vreau sa fac o alegere buna deoarece am economisit de multa vreme banii astia.In Germania am fost, doar ca nu am vizitat foarte multe locuri.

7 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Eu m-aș duce în Australia acum, dar vezi să te vaccinezi înainte de a porni la drum, dacă alegi Australia.

| andreyuu a răspuns:

Eu as alege Australia. Mi se pare un loc fascinant, unde ai ce vizita, si unde nu cred ca ai putea sa te plictisesti.
big grin

| lauriss86 a răspuns:

Australia si eu.americanii nu stiu daca iti vor accepta viza iar Germania mi se pare banala, e tara europeana cu blocuri si magazine ca oricare alta. vrem poze cu tine si cangurii daca alegi australia!happy

| Oanaa82 explică (pentru lauriss86):

Da, si eu ma gandeam tot la viza! Chiar nu stiu daca imi accepta viza!

| rexxx a răspuns:

Go to america si nu te mai intoarce traieste visu american

| Godgodadi43 a răspuns:

America for the motha fuckeng win!

| kotys a răspuns:

Australia fără dar și poate.